Sign In

Home

Channels

Categories

Trending

W Polsce znajdują się gigantyczne złoża, z których nie korzystamy. Pod naszymi stopami znajdują się prawie wszystkie pierwiastki z tablicy okresowej i to w dużych ilościach.Dlaczego nie eksploatujemy tych złóż w należyty sposób? Dlaczego nie jesteśmy dzięki nim bogaci?Czy działania te blokowane są przez obcy lobbing, któremu zależy żeby Polska kupowała surowce zza granicy zamiast samemu je eksportowała? Czy może chodzi o niegospodarność naszych przywódców? Jak wielki majątek skrywa nasza ziemia i co najważniejsze - co tak naprawdę możemy z tym zrobić?Na ten temat porozmawiam z inż. Krzysztofem Tytko, który od ponad 50 lat zajmuje się wydobyciem, a także działa na rzecz inicjatywy o nazwie Obywatelski Komitet Obrony Polskich Zasobów Naturalnych. - WIDEO - 786Mayster

Dlaczego jeszcze nie jesteśmy bogaci !!

312 Views
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
0 2
Mayster Photo
Mayster     
W Polsce znajdują się gigantyczne złoża, z których nie korzystamy. Pod naszymi stopami znajdują się prawie wszystkie pierwiastki z tablicy okresowej i to w dużych ilościach.
Dlaczego nie eksploatujemy tych złóż w należyty sposób? Dlaczego nie jesteśmy dzięki nim bogaci?
Czy działania te blokowane są przez obcy lobbing, któremu zależy żeby Polska kupowała surowce zza granicy zamiast samemu je eksportowała?
Czy może chodzi o niegospodarność naszych przywódców? Jak wielki majątek skrywa nasza ziemia i co najważniejsze - co tak naprawdę możemy z tym zrobić?
Na ten temat porozmawiam z inż. Krzysztofem Tytko, który od ponad 50 lat zajmuje się wydobyciem, a także działa na rzecz inicjatywy o nazwie Obywatelski Komitet Obrony Polskich Zasobów Naturalnych.

2 komentarze

 
Up Next Autoplay