Sign In

Home

Channels

Categories

Trending

Od twórców dokumentu:Dokument Out Of Shadows zdejmuje zasłonę z tego, jak media głównego nurtu i Hollywood manipulują i kontrolują masy poprzez szerzenie propagandy w swoich treściach. Naszym celem jest obudzenie społeczeństwa poprzez rzucenie światła na to, jak wszyscy zostaliśmy okłamani i poddani praniu mózgu przez ukrytego wroga.Ten projekt jest wynikiem dwóch lat pracy zespołu profesjonalistów. Patrioci stworzyli ten dokument z jedynym celem, jakim jest wydobycie prawdy.Projekt ten został niezależnie wyprodukowany i sfinansowany. Jest on dostępny na wielu różnych platformach ZA DARMO dla każdego, kto chce go obejrzeć, udostępnić i pobrać. Prosimy o podzielenie się tym filmem z przyjaciółmi i rodzinami. - WIDEO - 722Mayster

Out Of Shadows - Z Cienia

488 Views
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
0 3
Mayster Photo
Mayster     
Od twórców dokumentu:

Dokument Out Of Shadows zdejmuje zasłonę z tego, jak media głównego nurtu i Hollywood manipulują i kontrolują masy poprzez szerzenie propagandy w swoich treściach.

Naszym celem jest obudzenie społeczeństwa poprzez rzucenie światła na to, jak wszyscy zostaliśmy okłamani i poddani praniu mózgu przez ukrytego wroga.

Ten projekt jest wynikiem dwóch lat pracy zespołu profesjonalistów. Patrioci stworzyli ten dokument z jedynym celem, jakim jest wydobycie prawdy.

Projekt ten został niezależnie wyprodukowany i sfinansowany.
Jest on dostępny na wielu różnych platformach ZA DARMO dla każdego, kto chce go obejrzeć, udostępnić i pobrać.

Prosimy o podzielenie się tym filmem z przyjaciółmi i rodzinami.

0 komentarzy

 
Up Next Autoplay