Lukratywne Nowotwory

Mayster Photo
  Mayster
2 lat temu
    
   
Dlaczego nigdy o tym nie słyszałeś? Dlaczego diagnoza raka jest, jak wyrok śmierci, bo dostępne metody leczenia są prawie zupełnie nieskuteczne, chyba że pozwolisz się poważnie okaleczyć? Oglądałeś kiedykolwiek film, w którym bohater z rakiem choćby szuka alternatywnych metod leczenia? Może przynajmniej oglądałeś taki, w którym chemia zwróciła bohaterowie zdrowie?
Majstersztykiem zakamuflowanej propagandy kłamstwa jest polski film „Chemia”. Piękna para i piękna ich miłość, jednak, ona ma raka piersi. Przechodzi chemię, amputację piersi, a i tak na końcu umiera. Dzięki takim filmom nikt nie dziwi się, że ten sam los spotyka miliony zwykłych kobiet.
Jeśli dalej w głowie świeci się zaprogramowana nam lampka z napisem „teoria spiskowa”, zadaj sobie jeszcze jedno pytanie. Kiedy 2 lata temu mierzyliśmy się w domu z rakiem, gruntownie zapoznałem się z tym, co na temat nowotworów mówią: Nowa Germańska Medycyna, Totalna Biologia i Bio-logika. Pytanie brzmi: jeśli terapeuci tych metod są nieskuteczni i skazują na śmierć ludzi, którzy odrzucili oficjalną medycynę, jak to możliwe, że do tej pory żadna z tysięcy rodzin nie pozwała jeszcze takiego terapeuty do sądu za doprowadzenie do śmierci bliskiego?