Sign In

Home

Channels

Categories

Trending

Jesteśmy pachołkami Ukrainy?Słowa rzecznika MSZ Łukasza Jasiny: jesteśmy sługami narodu ukraińskiego można rozumieć wielorako. Na przykład, że jest to stanowisko jakichś nieokreślonych sił ustanowionych; jest wyrazem poglądów jakiegoś środowiska, nie tylko w Polsce. Itd. Ale to była wypowiedź w imieniu polskiego rządu, padła oficjalnie!Sługa to służący, lokaj, pachołek. Wyobraźmy sobie jakiś inny, w miarę normalny kraj, gdzie padają takie słowa i rzecz nie wywołuje konsekwencji. Żadnych przeprosin, wyjaśnień, dementi? A tu aż się prosi o dymisję z hukiem. I nic…Jasina jest politycznie i ideologicznie ukierunkowany. Powiązania z twórczością i działalnością Omeliana Pricaka oraz Ihora Szewczenki, jak widać, zobowiązują?Stosując propozografię, czyli taką metodę badań historycznych, która nakazuje uwzględniać związki rodzinne, towarzyskie, społeczne i wszelkie inne, można dojść do bardzo ciekawych wniosków. Skąd się n.p. biorą kariery i udział we władzy, szczególnie w Polsce (bo to przecież dla nas powinno być najważniejsze).Czy my jesteśmy jeszcze w pełni u siebie…Leszek Żebrowski - WIDEO - 547Mayster

Łukasz Jasina – na pewno rzecznik polskich interesów?

289 Views
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
0 0
Mayster Photo
Mayster     
Jesteśmy pachołkami Ukrainy?
Słowa rzecznika MSZ Łukasza Jasiny: "jesteśmy sługami narodu ukraińskiego" można rozumieć wielorako. Na przykład, że jest to stanowisko jakichś nieokreślonych sił ustanowionych; jest wyrazem poglądów jakiegoś środowiska, nie tylko w Polsce. Itd. Ale to była wypowiedź w imieniu polskiego rządu, padła oficjalnie!

Sługa to służący, lokaj, pachołek. Wyobraźmy sobie jakiś inny, w miarę normalny kraj, gdzie padają takie słowa i rzecz nie wywołuje konsekwencji. Żadnych przeprosin, wyjaśnień, dementi? A tu aż się prosi o dymisję z hukiem. I nic…

Jasina jest politycznie i ideologicznie ukierunkowany. Powiązania z twórczością i działalnością Omeliana Pricaka oraz Ihora Szewczenki, jak widać, zobowiązują?

Stosując propozografię, czyli taką metodę badań historycznych, która nakazuje uwzględniać związki rodzinne, towarzyskie, społeczne i wszelkie inne, można dojść do bardzo ciekawych wniosków. Skąd się n.p. biorą kariery i udział we władzy, szczególnie w Polsce (bo to przecież dla nas powinno być najważniejsze).

Czy my jesteśmy jeszcze w pełni u siebie…
Leszek Żebrowski

0 komentarzy

 
Up Next Autoplay