Sign In

Home

Channels

Categories

Trending

SZOKUJĄCE INFORMACJE!Szczepienia należy natychmiast przerwać! Dr Carrie Madej– Jeśli odetniesz kawałek Hydry, odrośnie. Jeśli pokroisz Hydrę na wiele kawałków, wszystkie wyrosną i stworzą nową Hydrę. A jeśli włożysz Hydrę do blendera, dosłownie posiekasz ją na tysiące kawałków, aż stanie się jednym wielkim bałaganem. Cóż, jeśli połączysz wszystkie elementy z powrotem, połączą się i ponownie staną się Hydrą.– Nic dziwnego, że naukowcy są bardzo zainteresowani Hydrą. Nasz rząd wydaje miliony dolarów rocznie na badanie ich pod kątem możliwych odkryć z biologii, genetyki i medycyny. Jednak czy to jest jedyne badanie, które ma miejsce lub dzieje się na świecie.To wszystko należy odnieść do szczepionek opracowanych oraz produkowanych przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Warto zagłębić się dokładniej w to, czym są szczepionki Pfizera oraz czy są one bezpieczne. - WIDEO - 531Mayster

Co zawierają fiolki szczepionek na covid19

1.6K Views
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
0 0
Mayster Photo
Mayster     
SZOKUJĄCE INFORMACJE!
Szczepienia należy natychmiast przerwać! Dr Carrie Madej
– Jeśli odetniesz kawałek Hydry, odrośnie. Jeśli pokroisz Hydrę na wiele kawałków, wszystkie wyrosną i stworzą nową Hydrę. A jeśli włożysz Hydrę do blendera, dosłownie posiekasz ją na tysiące kawałków, aż stanie się jednym wielkim bałaganem. Cóż, jeśli połączysz wszystkie elementy z powrotem, połączą się i ponownie staną się Hydrą.

– Nic dziwnego, że naukowcy są bardzo zainteresowani Hydrą. Nasz rząd wydaje miliony dolarów rocznie na badanie ich pod kątem możliwych odkryć z biologii, genetyki i medycyny. Jednak czy to jest jedyne badanie, które ma miejsce lub dzieje się na świecie.

To wszystko należy odnieść do szczepionek opracowanych oraz produkowanych przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Warto zagłębić się dokładniej w to, czym są szczepionki Pfizera oraz czy są one bezpieczne.

0 komentarzy

 
Up Next Autoplay