Sign In

Home

Channels

Categories

Trending

Prawdopodobnie jest to ostatni wywiad…Ostatnią wolą dr Zbigniewa Hałata było postawienie pod sąd bandę funkcjonariuszy Deep State, która zamordowała tysiące Polaków.Zrealizujmy ten testament !NIE ZAPOMINAJMY O WŁAŚCIWYM PORZĄDKU MIŁOŚCI I MIŁOSIERDZIAOd 28 marca br. minister zdrowia Niedzielski zniósł obostrzenia związane z najpopularniejszą od dwóch lat chorobą. Powinna to być okazja do wszczęcia czynności prawnych mających na celu pociągnięcie do odpowiedzialności karnej i cywilnej całej rzeszy osób odpowiedzialnych za blisko ćwierć miliona nadmiarowych zgonów. Czy tak się stanie?źródło: Telewizja Chrystusa Króla - WIDEO - 500Mayster

dr Zbigniew Hałat SPRAWA DLA PROKURATORA

3.2K Views
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
0 3
Mayster Photo
Mayster     
Prawdopodobnie jest to ostatni wywiad…
Ostatnią wolą dr Zbigniewa Hałata było postawienie pod sąd bandę funkcjonariuszy Deep State, która zamordowała tysiące Polaków.
Zrealizujmy ten testament !

NIE ZAPOMINAJMY O WŁAŚCIWYM PORZĄDKU MIŁOŚCI I MIŁOSIERDZIA
Od 28 marca br. minister zdrowia Niedzielski zniósł obostrzenia związane z najpopularniejszą od dwóch lat chorobą. Powinna to być okazja do wszczęcia czynności prawnych mających na celu pociągnięcie do odpowiedzialności karnej i cywilnej całej rzeszy osób odpowiedzialnych za blisko ćwierć miliona nadmiarowych zgonów. Czy tak się stanie?

źródło: Telewizja Chrystusa Króla

1 komentarz

 
Up Next Autoplay