Sign In

Home

Channels

Categories

Trending

Konferencja prasowa 22.04.2022r. Traktat antypandemiczny WHOPolskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców zaprasza na konferencję prasową na temat antypandemicznego traktatu WHO pt. Międzynarodowy instrument dotyczący gotowości i reakcji na pandemię.Celem konferencji jest przedstawienie przez niezależne środowiska zagrożeń wynikających z wprowadzenia w/w traktatu dla suwerenności Polski, nie tylko w podejmowaniu decyzji zdrowotnych w sytuacji zagrożenia epidemicznego, ale także z uwagi na efekty społeczne, edukacyjne, gospodarcze. Dotychczasowe zalecenia WHO okazały się bowiem katastrofalne w skutkach dla społeczeństwa polskiego. - WIDEO - 498Mayster

Konferencja w sprawie Traktatu przeciwpandemicznego WHO

777 Views
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
0 0
Mayster Photo
Mayster     
Konferencja prasowa 22.04.2022r. Traktat antypandemiczny WHO
Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców zaprasza na konferencję prasową na temat antypandemicznego traktatu WHO pt. "Międzynarodowy instrument dotyczący gotowości i reakcji na pandemię".
Celem konferencji jest przedstawienie przez niezależne środowiska zagrożeń wynikających z wprowadzenia w/w traktatu dla suwerenności Polski, nie tylko w podejmowaniu decyzji zdrowotnych w sytuacji zagrożenia epidemicznego, ale także z uwagi na efekty społeczne, edukacyjne, gospodarcze. Dotychczasowe zalecenia WHO okazały się bowiem katastrofalne w skutkach dla społeczeństwa polskiego.

0 komentarzy

 
Up Next Autoplay