Sign In

Home

Channels

Categories

Trending

Plandemia trwa, ale jej początki są wciąż nikczemną tajemnicą. W jaki sposób Covid-19 naprawdę się rozprzestrzenił i czy satanistyczna elita z wyprzedzeniem powiedziała światu o tej broni biologicznej? Dr Bryan_Ardis (_www.ardisantidote.com_) ujawnił szokujący związek między tą pandemią a wieczną bitwą dobra i zła, która rozpoczęła się w Ogrodzie Eden. W tym ekskluzywnym wywiadzie reżyser Stew Peters, nagradzany filmowiec Nicholas_Stumphauzer i producentka Lauren Witzke ujawniają prawdę o tej szatańskiej zmowie. Odwiedź stronę http://ardisantidote_com aby dowiedzieć się, jak chronić siebie i swoich bliskich podczas tej wojny biologicznej. - WIDEO - 476Mayster

Światowa premiera- Obserwuj wodę

3K Views
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
0 4
Mayster Photo
Mayster     
Plandemia trwa, ale jej początki są wciąż nikczemną tajemnicą.
W jaki sposób Covid-19 naprawdę się rozprzestrzenił i czy satanistyczna elita z wyprzedzeniem powiedziała światu o tej broni biologicznej? Dr Bryan_Ardis (_www.ardisantidote.com_) ujawnił szokujący związek między tą pandemią a wieczną bitwą dobra i zła, która rozpoczęła się w Ogrodzie Eden.
W tym ekskluzywnym wywiadzie reżyser Stew Peters, nagradzany filmowiec Nicholas_Stumphauzer i producentka Lauren Witzke ujawniają prawdę o tej szatańskiej zmowie.
Odwiedź stronę http://ardisantidote_com aby dowiedzieć się, jak chronić siebie i swoich bliskich podczas tej wojny biologicznej.

2 komentarze

 
Up Next Autoplay