Sign In

Home

Channels

Categories

Trending

Z.Kękuś PPP 381Były bankier z 7ydowskimi korzeniami – jak go prezentowały izraelskie media, gdy go J. Kaczyński uczynił premierem – Mateusz Morawiecki oszukał Sejm, Senat i Prezydenta. Przede wszystkim wszak oszukał Polaków.To – które to już…? – oszustwo stanowi, w jego wielce prawdopodobnych skutkach, ogromne zagrożenie dla bytu Polaków oraz przybywających do Polski uchodźców z Ukrainy.M. Morawiecki chce im pomagać, przez zadłużanie Polaków. We współpracy z ministrem finansów – od 10 lutego br. on sam sprawuje ten urząd… - i Bankiem Gospodarstwa Krajowego, którym kieruje jego była podwładna z BZ WBK S.A. Beata Daszyńska-Muzyczka. MAJĄ – PREMIER M. MORAWIECKI I PREZES B. DASZYŃSKA-MUZYCZKA – ZAWRZEĆ UMOWĘ…Historyk Morawiecki uruchamia mechanizmy, które mogą nas wszystkich pozbawić wszystkich oszczędności, dorobku życia – inflacja – a Polskę doprowadzić do bankructwa. Poszkodowanymi będą także przybywający do Polski Ukraińcy oraz obywatele innych państw uciekający z Ukrainy do Polski.OSZUSTWO W SZATACH DOBROCZYNNOŚCI. - WIDEO - 366Mayster

Zagrażające bytowi Polaków i Ukraińców w Polsce oszustwa Morawieckiego. A Duda…?

586 Views
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
0 3
Mayster Photo
Mayster     
Z.Kękuś PPP 381
Były bankier z 7ydowskimi korzeniami – jak go prezentowały izraelskie media, gdy go J. Kaczyński uczynił premierem – Mateusz Morawiecki oszukał Sejm, Senat i Prezydenta.
Przede wszystkim wszak oszukał Polaków.
To – które to już…? – oszustwo stanowi, w jego wielce prawdopodobnych skutkach, ogromne zagrożenie dla bytu Polaków oraz przybywających do Polski uchodźców z Ukrainy.
M. Morawiecki chce im pomagać, przez zadłużanie Polaków. We współpracy z ministrem finansów – od 10 lutego br. on sam sprawuje ten urząd… - i Bankiem Gospodarstwa Krajowego, którym kieruje jego była podwładna z BZ WBK S.A. Beata Daszyńska-Muzyczka. MAJĄ – PREMIER M. MORAWIECKI I PREZES B. DASZYŃSKA-MUZYCZKA – ZAWRZEĆ UMOWĘ…
Historyk Morawiecki uruchamia mechanizmy, które mogą nas wszystkich pozbawić wszystkich oszczędności, dorobku życia – inflacja – a Polskę doprowadzić do bankructwa.
Poszkodowanymi będą także przybywający do Polski Ukraińcy oraz obywatele innych państw uciekający z Ukrainy do Polski.
OSZUSTWO W SZATACH DOBROCZYNNOŚCI.

1 komentarz

 
Up Next Autoplay