Sign In

Home

Channels

Categories

Trending

W niniejszym filmie omawiam pokrótce tzw. Mapę Gomberga, która ukazywała, jak jej podtytuł, Zarys Powojennej Mapy Nowego Świata. Po przeanalizowaniu informacji, które zostały na niej naniesione, można śmiało przedstawić tezę, że teorie spiskowe odnośnie NWO (New World Order), czyli Nowego Porządku Świata, mają rację bytu.O mapie krążą różne opinie. Jedna z nich stara się ją zdyskredytować jako wymyśloną przez zwolenników teorii spiskowych. Jednakże ignorantom można zamknąć usta chociażby tym, że jej oryginał można znaleźć w zbiorach Biblioteki Kongresu, co czyni ją zdecydowanie autentyczną. Czyli stworzoną naprawdę w latach 40-tych XX wieku, a nie spreparowaną na potrzeby wymyślnych spisków w dzisiejszych czasach. - WIDEO - 341Mayster

Mapa Gomberga, czyli Zarys Powojennej Mapy Nowego Świata

1.3K Views
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
0 1
Mayster Photo
Mayster     
W niniejszym filmie omawiam pokrótce tzw. Mapę Gomberga, która ukazywała, jak jej podtytuł, "Zarys Powojennej Mapy Nowego Świata". Po przeanalizowaniu informacji, które zostały na niej naniesione, można śmiało przedstawić tezę, że teorie spiskowe odnośnie NWO (New World Order), czyli Nowego Porządku Świata, mają rację bytu.

O mapie krążą różne opinie. Jedna z nich stara się ją zdyskredytować jako wymyśloną przez zwolenników teorii spiskowych. Jednakże ignorantom można zamknąć usta chociażby tym, że jej oryginał można znaleźć w zbiorach Biblioteki Kongresu, co czyni ją zdecydowanie autentyczną. Czyli stworzoną naprawdę w latach 40-tych XX wieku, a nie spreparowaną na potrzeby wymyślnych spisków w dzisiejszych czasach.

0 komentarzy

 
Up Next Autoplay