Sign In

Home

Channels

Categories

Trending

Szczepionki Pfizer na COVID-19: Dlaczego wyrządzają więcej szkody niż pożytkuNasze stowarzyszenie ‘Canadian Covid Care Alliance’ zrzesza ponad 500 niezależnych kanadyjskich lekarzy, naukowców i praktyków opieki zdrowotnej. Naszym celem jest dostarczanie rzetelnych, zrównoważonych i opartych na dowodach informacji na temat Covid-19, aby zmniejszyć liczbę hospitalizacji, ratować życie i jak najszybciej bezpiecznie przywrócić kraj do normalności.Wspieramy spersonalizowaną opiekę zdrowotną w relacji lekarza z pacjentem, świadomą zgodę pacjenta i jego wybór opcji leczenia, wolny i otwarty dyskurs naukowy oraz bezpieczne i skuteczne szczepionki. - WIDEO - 245Mayster

Przekręty w badaniach klinicznych szczepionek

644 Views
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
0 2
Mayster Photo
Mayster     
Szczepionki Pfizer na COVID-19: Dlaczego wyrządzają więcej szkody niż pożytku
Nasze stowarzyszenie ‘Canadian Covid Care Alliance’ zrzesza ponad 500 niezależnych kanadyjskich lekarzy, naukowców i praktyków opieki zdrowotnej.
Naszym celem jest dostarczanie rzetelnych, zrównoważonych i opartych na dowodach informacji na temat Covid-19, aby zmniejszyć liczbę hospitalizacji, ratować życie i jak najszybciej bezpiecznie przywrócić kraj do normalności.
Wspieramy spersonalizowaną opiekę zdrowotną w relacji lekarza z pacjentem, świadomą zgodę pacjenta i jego wybór opcji leczenia, wolny i otwarty dyskurs naukowy oraz bezpieczne i skuteczne szczepionki.

0 komentarzy

 
Up Next Autoplay