Sign In

Home

Channels

Categories

Trending

dr PIOTR RUBAS: Kobiety w ciąży oszukiwane? SZCZEPIONKI dla ciężarnych NIE ZATWIERDZONE ale rekomendowane !Były członek Rady Medycznej przy premierze dr Krzysztof Pyrć wywołał zamieszanie w mediach społecznościowych, wypowiadając się publicznie o tym że “szczepienia kobiet w ciąży nie mogą odbywać się rutynowo”. Po pewnym czasie na swoim profilu próbuje sprostować to co powiedział, jednocześnie potwierdzając kolejny raz że “szczepienie ciężarnych nie jest formalnie zatwierdzone”. O zdanie w sprawie szczepienia kobiet w ciąży, zapytaliśmy lekarza internistę dr Piotra Rubasa, który w swojej wypowiedzi przytacza przykłady opublikowanych badań, o wątpliwym wyniku, w dodatku noszących znamiona zbrodni na kobietach poddanych tym badaniom. Szersze i szczegółowe informacje na ten temat w powyższym materiale. - WIDEO - 230Mayster

Kobiety w ciąży są oszukiwane

358 Views
Want to watch this again later?
Sign in to add this video to a playlist. Login
0 1
Mayster Photo
Mayster     
dr PIOTR RUBAS: Kobiety w ciąży oszukiwane? SZCZEPIONKI dla ciężarnych NIE ZATWIERDZONE ale rekomendowane !
Były członek Rady Medycznej przy premierze dr Krzysztof Pyrć wywołał zamieszanie w mediach społecznościowych, wypowiadając się publicznie o tym że “szczepienia kobiet w ciąży nie mogą odbywać się rutynowo”.
Po pewnym czasie na swoim profilu próbuje sprostować to co powiedział, jednocześnie potwierdzając kolejny raz że “szczepienie ciężarnych nie jest formalnie zatwierdzone”.
O zdanie w sprawie szczepienia kobiet w ciąży, zapytaliśmy lekarza internistę dr Piotra Rubasa, który w swojej wypowiedzi przytacza przykłady opublikowanych badań, o wątpliwym wyniku, w dodatku noszących znamiona zbrodni na kobietach poddanych tym badaniom. Szersze i szczegółowe informacje na ten temat w powyższym materiale.

0 komentarzy

 
Up Next Autoplay