POZNAJ PRAWDĘ O DZIAŁACZACH ! ONI NIE CHCĄ BYŚ O TYM WIEDZIAŁ

FreePeople Photo
  FreePeople
2 years temu
    
   
AUTORZY ZEZWALAJĄ NA POBIERANIE I UDOSTĘPNIANIE FILMU NA WSZYSTKICH PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH, Z PODANIEM ŹRÓDŁA.

Film nie ma na celu postawienia wskazanych osób w złym świetle. Znajduje w nim się tylko prawda, której mroczne natury skrywane są od lat.

Wszystkie filmy/obrazki/dźwięki ASMR/podkłady muzyczne zostały użyte zgodnie z prawem cytatu, oraz niektóre z nich pochodzą z domeny publicznej (free public domain), (No Copyright).

PRAWO CYTATU: "Wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów oraz rozpowszechnione utwory plastyczne, utwory fotograficzne lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym celami cytatu, takimi jak wyjaśnianie, polemika, analiza krytyczna lub naukowa, nauczanie lub prawami gatunku twórczości.".

Dokumenty które zostały ukazane w filmie są w 100% autentyczne. Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za umyślne modyfikowanie przez odbiorców dokumentów które udostępnili do pobrania.

Autorzy nie namawiają, oraz odradzają jakiejkolwiek formy prześladowania w sieci, jak i poza nią.

Sami doświadczamy przez tego typu "środowiska" prześladowania więc wiemy co się z tym je, oraz jak bardzo jest to nieprzyjemne kiedy podjeżdża bliżej nieokreślona grupa osób pod dom i świeci latarkami po oknach.

Wszystkie dokumenty zostały zdeponowane w bezpiecznych miejscach i nawet nagłe zlikwidowanie nas nie zamiecie tematu pod dywan.

Jeżeli cokolwiek się stanie, dokumenty zostaną automatycznie opublikowane w przeróżnych portalach, śmierć, bądź krzywda doznana przez kogokolwiek z autorów oznaczać będzie zautomatyzowaną publikację przez napisany pod to odpowiedni algorytm i nie tylko.

Miej świadomość tego iż ci ludzie będą chcieli się zemścić!

To toksyczne środowisko, tylko ładnie wychodzi na zdjęciach i ustawionych manifestacjach. W kuluarach jest to zgnilizna, która współdziała pośrednio, bądź bezpośrednio z każdą władzą namiestniczą III RP, oraz ze służbami tajnymi, otrzymując z tego tytułu przeróżne granty.

Cokolwiek powiesz na temat takich ludzi zostanie nazwane "kłamstwem" oraz "celem rozbicia środowiska", lecz jakie to środowisko jest? Środowisko aferzystów? Czy tacy ludzie powinni mieć legitymację i poparcie ludzi na prowadzenie ich zgodnie z raportem Rockefellerów i z wytycznymi nierządu namiestniczego?

Na to pytanie niech każdy z Państwa odpowie w swoim zakresie.

Nie mamy zamiaru popełnić samobójstwa, jak i nikt z naszych rodzin tego nie planuje.

Dowody które przedstawiliśmy w filmie są dostępne za darmo do pobrania w linku poniżej:
https://www.mediafire.com/folder/2eb0vaabvmdmo/Sprawa_Czujny-Socha

UDOSTĘPNIJ! NIECH PRAWDA NIESIE SIĘ W INTERNECIE O TYM KIM SĄ CI LUDZIE!

Dla Państwa ryzykujemy życiem własnym, proszę mieć to na uwadze!

Państwo w którym przyszło nam żyć, nie jest wolne ani niepodległe, jest to państwo z ustrojem o charakterze mafijnym, gdzie wyższą kastę nie tyczą żadne prawa i najgorsze możliwe zbrodnie ujdą im na sucho, jeżeli my zwykli ludzie nie zaczniemy o tym mówić i tego nagłaśniać.